PGP - Design & Innovation (tl)
Op het Morgen College kun je in klas 3 kiezen uit drie Praktijkgerichte Programma’s. De manier van werken in deze drie programma’s is hetzelfde: je werkt samen met je klasgenoten aan een oplossing voor een probleem. De inhoud van de vakken is wel anders.
Kies je voor het programma Design & Innovation (D&I)? Dan heb je waarschijnlijk interesse in media, vormgeving en ICT. Je werkt met hard- en software die ook wordt gebruikt in de creatieve sector. Je leert ontwerpen, maken, adviseren en programmeren in verschillende situaties. Je eindproducten kunnen heel verschillend zijn: van een zelfgemaakte video tot een adviesrapport over de digitale omgeving van bijvoorbeeld een zorginstelling.
Je sluit het PGP af met een schoolexamen. Dat betekent dat deze vakken meetellen voor je diploma, maar je hoeft er geen centraal examen voor te doen.
