Communicatie en meepraten
Wij vinden het op school belangrijk dat leerlingen en ouder(s)/verzorger(s) goed op de hoogte zijn van de voortgang, ontwikkelingen en mogelijkheden op het Morgen College. We besteden veel aandacht aan communicatie en inbreng. Zo proberen wij niet alleen contact te hebben als er iets minder goed gaat, maar juist ook als er iets leuks te vertellen is. Ook kunt u op verschillende manieren zelf actief meepraten over belangrijke zaken. We willen de drempel daarbij zo laag mogelijk houden. Heeft u vragen of signaleert u problemen, dan kunt u altijd terecht bij de mentor van uw kind of bij de schoolleiding.
Bereikbaarheid
Medewerkers zijn per e-mail (Magister) en telefonisch bereikbaar via het algemene nummer van school: 088 - 850 7370. Goed om te weten is dat is een mail vaak sneller is, omdat een docent telefonisch vaak niet bereikbaar is i.v.m. lesgeven.
De eerste kennismaking
Voor alle nieuwe leerlingen wordt er in juni een kennismakingsmiddag georganiseerd, ‘de introductiemiddag’. Dan ontmoeten zij hun klasgenoten en maken kennis met de mentor(en). Ook horen ze allerlei zaken over de school en krijgen ze informatie mee over onder meer het bestellen van de boeken en de inloggegevens. In de avond laten wij alle klas 1 ouder(s)/verzorger(s) met elkaar kennismaken.
Ook de klassen 2,3,4 maken voor de zomervakantie kennis met elkaar.
Start- en ouderavonden
Aan het begin van het schooljaar is er een startavond. U maakt dan kennis met de mentor van uw kind en met andere ouders uit de klas. Ook vertellen we u meer over onze plannen voor het komende schooljaar.
Daarnaast organiseren we door het jaar heen ouderavonden. Tijdens deze avonden informeren we u over onderwerpen zoals de begeleiding van leerlingen, ons ondersteuningsaanbod, de profiel- en vakkenkeuzes en andere belangrijke zaken.
In november en februari/maart zijn er 10-minutengesprekken. U kunt dan op school in gesprek met de docenten over de voortgang en het welzijn van uw kind. Het is gebruikelijk dat uw kind bij dit gesprek aanwezig is. U kunt op één avond met meerdere docenten een afspraak maken, zodat u een goed beeld krijgt van hoe het gaat.