Landstede Groep

Beide locaties kijken terug op geslaagde Oriëntatiedagen

19-11-2015

De maand november stond in het teken van kennismaking met onze school. Zowel groep 8-leerlingen als hun ouders bezochten onze school.

Op beide locaties werden de Oriëntatiedagen georganiseerd. Groep 8 leerlingen brachten met hun klas een bezoek aan onze school. Tijdens dit bezoek werden er lessen gevolgd zodat de leerlingen konden proeven aan de diverse vakken. We mochten veel enthousiaste leerlingen ontvangen. 

Ook vonden deze maand de informatie-avonden voor toekomstige brugklasleerlingen en hun ouders plaats. Tijdens deze avond werd veel informatie gegeven en konden leerlingen en ouders ook workshops volgen over onderwerpen waar zij meer over wilden weten. 

Op 6 januari a.s. van 18.30 - 21.00 uur vindt ons Open Huis plaats op beide locaties. U bent van harte welkom!  

Stel je vraag

Contact

Telefoonnummer: 088-850 7370
(bereikbaar tussen 08.00 en 16.30 uur)

E-mailadres: info@morgencollege.nl

Locaties

De Sypel
Sypel 2
3842 AE Harderwijk 

Westeinde
Westeinde 31
3844 DD Harderwijk 

Oriënt
Horsterweg 192
3891 EV Zeewolde