Landstede Groep

Geslaagden Morgen College 2017-2018

14-06-2018

Het Morgen College feliciteert alle geslaagde leerlingen. Wij zijn trots. Hang met veel plezier die vlag een paar weken uit. Het is verdiend!

  • Basisberoepsgerichte leerweg:

Harderwijk Edward van de Kamp, Kerim Koç, Jorian Heek, Ruben Bruijnes, Jörn IJzerman, Nabil Benichou, Mandy van Panhuis, Marc de Bruin, Dylan van Vugt, Jolienna van Ark, Carmen Bernal, Abishma Rai, Demi Kuster, Daniëlle van Panhuis, Danny Buitink, Jeffrey Moral, Priscilla van Bijsteren, William de Mik,       Jan Zuman, Lincey Somers, Michel Verhoef, Serena Hofman, Eva Heuterman, Sude Dulda, Rik van de Brink, Johan de Gans, Cevahir Nur Yazir, Niels Canrinus, Sven Heberle, Wesley Kroezen, Keisha de Bakker.                                         

Hierden Noemi Bonifacio Jimenez, Arjan van Meijeren, Arne Foppen.               

Hulshorst Daniëlle van Klompenburg, Yoëll Visch.                     

Ermelo Daniël Dekker, Lianne Timmer.       

Zeewolde Fernando Molendijk, Jochem de Ruijter, Ferlin de Wagt, Jeffrey Haverkamp, Demi Kuik, Renzo Wijnands, Sita Visch, Job Hübbers.                     

Elspeet Tom van Middendorp, Nora van Asselt 

 

 

  • Kaderberoepsgerichte leerweg

Harderwijk Ramon Schipper, Samed Çelen, Ewelina Zabska, Peter Siccama, Tessa van Deenen, Mark van Slooten, Laura Rozendal, Michelle Bronkhorst, Erik Luijtjes, Wiame El Ousrouti, Nadine Bouwman, Miranda van Straaten, Tycho Tetzlaff, Ashley Sierat, Djoya Beelen, Leslie Fernhout,       Delano Tielrooy,  Emre Yüksel, Mitchel Kleermaker, Narjiss Salmi, Jip Dwarshuis, Tygo Leistra, Aron Mun, Matthijs Plat, Nigel William, Inge Roosenburg, Ihab Channouf, Thelman Qalashyan, Nouriddin Aljabary, Elise Stegeman, Jesse van Essen, Michelle Mons, Jaydea van der Veen,Julia Everts, Nikki van der Velden, Kubilay Kocyigit, Layla Ahmadi, Selina Klaassen, Riana Meeuwesse                             

Hierden Jennifer Lustig, Laura Prophitius, Kim Singerling, Matthias van der Linden, Robin Mosterd, Jesse Spaansen                                             

Hulshorst Rojina Bokaie, Roelof Pap                                              

Nunspeet Elise de Bruin

Elspeet Muriel van den Nagel  

Ermelo Nathan Brandwagt, Merel Tollenaar, Jelle van Drie, Kylian Versteeg, Jelle Tomassen, Leon Diesman                                              

Nijkerk Nino Scheffer      

Biddinghuizen Sanne Sybesma, Jordan Muntslag

Dronten Gabriel Manuel            

Lelystad Stefan Schussler                             

Zeewolde Leon Kuit, Lennard Klootsema, Duncan Lubbers, Jonas Hofstede, Diederik Poortinga, Quintin Schrijver, Noah de Nooij, Victor van der Blij, Jochem van der  Wit, Leon Tung, Joshua Porteous, Vince Tijsen, Björn Riepen, Wesley Kuilema, Colin Lubbers, Jesper Staats                                                  

Utrecht Maxim Feij     

 

 

  • Theoretische leerweg

Harderwijk Luc van Grootheest, Anna ten Hove, Anne Ritmeester, Bart Bakker, Romy Hesselink, Theo Til, Danique Vliem, Davey Geurtsen, Saraia Pronk, Chahid El Kasmi, Kate Hamstra, Elisa Kok, Salma Benayad, Timo Migchelsen, Ghizlan Khajjouti, Sandro van Dekken, Kim Brouwer, Joël Lijtsman Pierbaum, Rüya Ertugrul, Isa Meiling, Melissa Mansur, Kim van Voorst, Nienke Weggeman, Jacob Creach, Stijn Plat, Britt Stoel, Jarno Komen, Isa Halfwerk, Brett van Meekeren, Annemay Keus, Willard van Ginkel, Walid El Idrissi, Bo Vermeulen, Roemain Schoonderwal, Louisa Geijs, Remco van Putten, Yoran Westerink, Jeroen van den Berg, Jelmer van Boven, Thomas Tahmasebi                               

Zeewolde Jan Horring, Danny Prophitius, Thijs van der Reijden, Kaya Marianski                                                   

Biddinghuizen Koen Klamer                                                       

Ermelo Laura van Bijsteren                          

Hulshorst Naomi Westerink                                           

Nijkerk Hind Maguilej          

Stel je vraag

Contact

Ons telefoonnummer: 0341-439050
Ons e-mailadres: info@morgencollege.nl