Landstede Groep

Alle geslaagden, hartelijke gefeliciteerd!

02-07-2019

Nu ook de herkansingen zijn geweest en alle uitslagen er zijn, maken wij trots onze geslaagden bekend. Gefeliciteerd!

Geslaagden schooljaar 2018/2019

 

Basisberoepsgerichte leerweg

Widad Ahzaui, Karim Arzini, Issam Belhadj, Amber Bijl, Lennard Boonman, Anass Boutachkourt, Ricardo Bouwman, Nada Bouysakkane, Demian van den Brink, Amber van de Brug, Douwe Bruijn, Gijs Bruijn, Djanira Budel, Megan Cornelissen, Kaân Deveci, Emir Dulda, Calvin Egberts, Hiba El Garmaoui, Siham El Harrouti, Süveyda Er, Yassine Fadili, Annika Foppen, Eva van ’t Goor, Gülhanim Gören, Melek Gören, Ömer Gören, Serhat Günes, Elias Hashemi, Stefan Hisken, Dennis Hop, Nafiye Karaca, Buse Kocer, Emine Korucu, Danny Landman, Robbert de Lange, Sem Louw, Jaafar Al Muhamadawi, Sem Mulder, Samantha Ohoiwutun, Tim Oolders, Daniël Oosterbaan, Obang Opiti, Bilal Oulhaj, Bryan de Paauw, Dennis Pannekoek, Jacco Petersen, Marijn Poortman, Denice Prophitius, Lucas van Santen, Melle van Scherpenzeel, Aymân Sealiti, Btissame Sealiti, Bram Sies, Sam van der Spek, Glenn Steenwijk, Renáta Strasek, Michiel van de Streek, Ufuk Yalcin, Alper Yazir.

 

Kaderberoepsgerichte leerweg

Joey Adam, Oumaima Agarmaoine, Aleyna Akkaya, Chris van Ark, Levi van Ark, Kevin Bakker, Rawi Bannink, Gerwin van den Berg, Gido Blom, Esmeralda den Boer, Nathan Bolluijt, Xander Bos, Jordy uit de Bosch, Sven van den Brink, Ive Broeders, Jasper van der Burg, Ibrahim Cetinkaya, Thijs Coenen, Gerjan van Deenen, Esmee van Dijk, Sven Doornhof, Charles Dumay, Hind El Mouhouti, Irem Er, Müberra Fidanci, Irene Foppen, Amy de Geijter, Saskia Gerlofsma, Sjoerd Gerlofsma, Mehmet-Ali Gören, Laveska Haverkamp, Daniël Hermus, Djib Huijgen, Nicky Huisman, Gizem Ilgar, Ishmaël Jalloh, Leon Kiewiet, Echica Kroes, Sanne Legemaat, Jary Loef, Pascal Mulder, Dennis Nell, Suzan van Norden, Furkan Özdemir, Wesley de Paauw, Destiny Pieters, Harier Oane, Liard Roza, Robin Schoot, Alessandro Selmani, Mark van Slooten, Ilse van der Sluis, Veronique Smit, Youri Stoffelen, Maryem Talhi, Wesley Termaat, Dion Treffers, Mehdi Ünal, Daniël Veenendaal, Emma de Vries, Melvin de Vries, Nicole Wróblewska.

 

Theoretische leerweg

Indy Balster, Esmee van Beek, Ingmar Boer, Roy Boonen, Tijn Brauckmann, Rianne Breugem, Sanne Brouwer, Mira Eibash, Latifa El Mouhouti, Sem van Es, Marcha Foppen, Ivar de Goede, Justin de Graaf, Annika Henderson, Murron Hoeve, Judith Jansen, Mikai Jansen, Joey van der Kaaij, Iris Kappert, Julia Klaassen, Jaap Dirk Klein Gotink, Romee Kok, Walter Koren, Ashley van laar, Fardoosa Nurmahammed, Meryem Özbek, Dianne Peeters, Yuri Pietrowitsch, Ahlam Safraoui, Yvana Schotsborg, Luca van Splunter, Leanne Stuurman, Jan Timmer, Sil Timmerman, Nikita Tuil, Jop Tweehuijsen, Ramón Valero, Julia Vedder, Jorrit van der Veen, Quirijn Velner, Rick Venema, Sam de Visser, Saedy van der Vlugt, Roy Wajer, Denise Wildvank, Boy Wouters.

Stel je vraag

Contact

Ons telefoonnummer: 088-850 7370
Ons e-mailadres: info@morgencollege.nl