Landstede Groep

Geslaagden Morgen College 2016-2017

14-06-2017

De spanning is er af, de uitslag is bekend. De geslaagden van het Morgen College, leerjaar 2016 - 2017:

Basisberoepsgerichte leerweg:

Ermelo: Michel Vliek, Gerjen van Asselt, Jeremy Heinsen, Youssef Koraichi, Mark Wesdijk, Daniel Geluk, Niels Ketelaar, Sannemarije de Lange

Harderwijk: Yusuf Yagbasan, Don Aaftink, Davi Molenberg, Damiën de Lange, Talha Yaman, Menne Sarov, Willem Bakhuijzen, Jurjen Heek, Erwin Verweij, Lennard van der Vaart, Thom Boersma, Jeremy van 't Slot, Ibrahim Gören, Furkan Sinci, Amber Bos, Harmjan Petersen, Eyob Diepeveen, Lars Bouwer, Iwan van de Weijer, Robin van Deenen, Zara Al Gersani, Kelly Hekman, Jennifer Moral, Sumeyye Sinci, Kübra Yalcin, Shelley Visser

Hierden: Rick Schoonhoven

Nunspeet: Mathijs Rozeboom, Karima Achaibi

Putten: Robin Tomassen, Janneke Verheij

Zeewolde: Bastijn Kluts, Sander van Beuningen, Marouscha Brugmans, Joshua Loos, Shirley Lankreijer, Rachel van Cleef, Shania van Bergen, Falhad Mohamud, Lisa Wiegmans, Banna Bojang


Kaderberoepsgerichte leerweg:

Elspeet: Gerben Smit

Ermelo: Martijn van Middendorp, Ruben Melissen, Lesley van Schalm, Mitchell Brouwer, Judith de Groot, Vianney Doornhein, Dennis van Malestein, Robin van Malestein

Harderwijk: Gerben Weggeman, Kevin Keijzer, Karel Epskamp, Dylan Poel, Sybren Boer, Marvin Hoogenboom, Femke Gort, Jarno van de Werfhorst, Jason Smit, Tristan Schipper, Dani van Rosse, Sahin Beyaztas, Sabir Aheddouch, Lizah van der Sluis, Simon Sarov, Mustafa Erciyas, Elias de Klonia, Ozan Benek, Acharaf Bousselham-Hamido, Noa Hoeve, Roan van de Veen, Wessel Karssen, Zakaria El Assouiki, Luke Torré, Caithlin Essed, Kimberly Bruinink, Mirjam Venema, Jasmijn van Rijswijk, Ella van Dorst, Qin Lin, Melissa Goosensen, Mariëlle van Oosten, Naomi Hamstra, Safae Ouallal, Celine van Putten, Casper Doorn, Aysa Gören, Nick van Mierlo

Hierden: Sam van Tol, Jorn Boonen, Carlo Schoonhoven, Geraldien van Ark

Lelystad: Hanne Smit

Nijkerk: Jarno Dokter

Nunspeet: Max van Grevengoed

Putten: Damian van de Steeg, Mark Doldersum, Tom van Bragt, Perry Tirion

Zeewolde: Lucas Hazelaar, Natalia Kiejnig, Luca Wouda, Dannie Faber, Swen Manschot, Rik van der Horst, Elles Horring, Elisa Warbout, Martijn Kraan, Josephine de Vries, Mylene Vis, Bram Karreman, Mattan van Dijk, Bo Dielman, Ramon Vos


Theoretische Leerweg:

Biddinghuizen: Wouter van Putten

Elspeet: Sanne Mulder

Ermelo: Mart Postma

Harderwijk: Charlotte Kok, Laura van den Os, Andre Schotsborg, Niels Hulleman, Riccardo Tanghe, Imane El Ousrouti, Tycho Zwiers, Daan Klaassen, Eva Luttmer, Corné Poolen, Naäma Vrolijk, Dion Klaassen, Gamze Duran, Jorden Boutkan, Youness Khotour, Debora Prophitius, Emmaj Meiling, Jurian Hager, Cicilia Wouters, Annelore Boonen, Melanie Oldenburg, Romy de Rijke, Rowhan Besselsen, Lindy Tollenaar, Sarinah van de Velde, Maikel Ronda, Sylvana Meyners, Kilian Banga, Vincent Oudshoorn, Angela Mulder

Hierden: Levi Timmer, Henrieke Jacobs, Kevin den Besten, Mark Geerling, Koen van Meijeren, Sharief Alibux, Henning Polhoud, Ronald Vrijhof, Jesper Hop

Hulshorst: Ervin Heere

Nijkerk: Aniek Bouwman,

Nunspeet: Stan van den Brink

Putten: Bas Jansen

Zeewolde: Bastiaan de Blom, Thomas de Blom, Nathan Berthou

Stel je vraag

Contact

Ons telefoonnummer: 0341-439050
Ons e-mailadres: info@morgencollege.nl